TikTok‏

TikTok‏

TikTok‏

Updated on
Download (240.19 KB)
Name TikTok‏ TikTok‏ is the most famous version in the TikTok‏ series of publisher
Publisher
Genre اجتماعي
Size 240.19 KB
Version 27.4.1
Update 14‏/12‏/2022
MOD بدون واترمارک/همه منطقه قفل نشده است
Get it On Play Store
Rate this post

TikTok مقصد ویدیوهای موبایل است. در TikTok، ویدیوهای کوتاه هیجان‌انگیز، خودانگیخته و واقعی هستند. فرقی نمی‌کند طرفدار ورزش، علاقه‌مند به حیوانات خانگی یا فقط به دنبال خنده باشید، در TikTok چیزی برای همه وجود دارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که تماشا کنید، با چیزهایی که دوست دارید درگیر شوید، از چیزهایی که دوست ندارید بگذرید و یک جریان بی پایان از ویدیوهای کوتاه را پیدا خواهید کرد که فقط برای شما شخصی سازی شده است. TikTok از قهوه صبح گرفته تا کارهای بعدازظهرتان ویدیوهایی دارد که تضمین شده است روزتان را بسازند.

ما با ارائه ابزارهای آسان برای مشاهده و ثبت لحظات روزانه خود، کشف و ایجاد ویدیوهای اصلی خود را برای شما آسان می کنیم. ویدیوهای خود را با جلوه های ویژه، فیلترها، موسیقی و موارد دیگر به سطح بالاتری ببرید.

■ تعداد بی پایانی از فیلم ها را که به طور خاص برای شما سفارشی شده اند تماشا کنید
فید ویدیویی شخصی‌شده بر اساس آنچه تماشا می‌کنید، دوست دارید و به اشتراک می‌گذارید. TikTok ویدیوهای واقعی، جالب و سرگرم کننده را به شما ارائه می دهد که روز شما را می سازد.

■ ویدیوها را کاوش کنید، فقط با یک اسکرول فاصله بگیرید
انواع ویدیوها را تماشا کنید، از کمدی، بازی، DIY، غذا، ورزش، الگوهای رفتاری و حیوانات خانگی، تا Oddly Satisfying، ASMR، و همه چیز در این بین.

■ چندین بار ضبط را در یک ویدیو متوقف کنید
تنها با یک ضربه ویدیوی خود را مکث کرده و از سر بگیرید. هر چند بار که نیاز دارید شلیک کنید.

■ از جامعه جهانی سازندگان سرگرم و الهام بگیرید
میلیون‌ها سازنده در TikTok هستند و مهارت‌های باورنکردنی و زندگی روزمره خود را به نمایش می‌گذارند. به خودتان اجازه دهید الهام بگیرید.

■ موسیقی یا صدای مورد علاقه خود را به رایگان به ویدیوهای خود اضافه کنید
به راحتی ویدیوهای خود را با میلیون ها کلیپ موسیقی رایگان و صدا ویرایش کنید. ما لیست‌های پخش موسیقی و صدا را با داغ‌ترین آهنگ‌ها در هر سبک، از جمله هیپ هاپ، ادم، پاپ، راک، رپ، و کانتری و ویروسی‌ترین صداهای اصلی برای شما تنظیم می‌کنیم.

■ خود را با جلوه های خلاقانه بیان کنید
تعداد زیادی فیلتر، افکت و اشیاء واقعیت افزوده را باز کنید تا ویدیوهای خود را به سطح بعدی ببرید.

■ ویدیوهای خود را ویرایش کنید
ابزارهای ویرایش یکپارچه ما به شما این امکان را می دهد که به راحتی کلیپ های ویدیویی را بدون ترک برنامه کوتاه، برش، ادغام و کپی کنید.

* هر گونه بازخورد؟ با ما در https://www.tiktok.com/legal/report/feedback تماس بگیرید یا با ما توییت کنید @tiktok_us


Rate this post