مود REFACE apk v3.28.0 قفل شد

مود REFACE apk v3.28.0 قفل شد

مود REFACE apk v3.28.0 قفل شد

Updated on
Download (47.76 MB)
Name Reface: Funny face swap videos‏ Reface: Funny face swap videos‏ is the most famous version in the Reface: Funny face swap videos‏ series of publisher NEOCORTEXT INC
Publisher NEOCORTEXT INC
Genre سرگرمی
Size 47.76 MB
Version 3.28.0
Update ۲۳ دی ۱۴۰۱
MOD Pro Unlocked
Rate this post

🎭 Reface یک برنامه تعویض چهره با رتبه برتر با تصاویر و ویدیوهای خنده دار است
با ویژگی جدید Stable Diffusion، آواتارهای هوش مصنوعی فوق العاده ایجاد کنید!
ویژگی مولد هنر ما تصاویر و آواتارهای منحصر به فردی را بر اساس هوش مصنوعی ایجاد می کند. جستجوی خسته کننده تصویر را در وب یا ابزارهایی که برای ساختن طراحی خود نیاز دارید فراموش کنید – AI Art Reface از آثار هنری بی نقص مراقبت می کند.
بیایید کار را قطع کنیم – برنامه Reface نامزد جوایز انتخاب کاربران Google Play در سال 2020 شد – https://play.google.com/store/apps/editorial_collection/promotion_topic_bestof2020_uv_hub?hl=en_US&gl=US. برنامه ما در سراسر جهان به عنوان یک برنامه چهره خنده دار با ویژگی های دوربین پیشرفته شناخته شده است. این یک جریان روزانه از طنز، فیلم های خنده دار، GIF، عکس ها، میم ها، فیلترهای چهره و جلوه ها را ارائه می دهد. این یکی از آن برنامه های غرفه عکس نیست. این یک ویرایشگر عکس و ایجاد کننده الگوهای رفتاری است. برنامه ما به عنوان یک میم ساز خنده دار و ویرایشگر GIF با فیلترهای خنده دار شناخته می شود، اما خیلی بیشتر از این است! عکس خود را متحرک کنید یا ویدیوی خود را در چند مرحله ساده ویرایش کنید. ویدیوها و گیف های واقع گرایانه و طنز بسازید و یاد بگیرید که چگونه یک عکس را با یک سلفی با کمک ویرایشگر عکس ما متحرک کنید. به یک چهره مشهور تبدیل شوید، خود را در یک الگوی رفتاری قرار دهید، یا حتی با کمک فناوری هوش مصنوعی ما یک مبادله جنسیتی انجام دهید.

صبر کنید، تعویض چهره دقیقاً چیست؟
با استفاده از فناوری ما، سلفی شما به شیوه‌ای واقع بینانه و با حالات و حرکات قانع‌کننده‌ای که در واقع شبیه شما هستند، روی تصویر دیگری ترسیم می‌شود. ما فقط عکس‌ها را برش نمی‌دهیم، بلکه چهره‌ها را تغییر می‌دهیم. از تغییر چهره ما برای دیدن خود در فیلم‌های قدیمی، ویدیوهای ویروسی و موارد دیگر استفاده کنید. چطوری انجامش میدیم؟ اگه بهت میگفتیم باید بکشمت آنقدرها هم عمیق نیست؛ فقط بدانید که نتایج کاملاً شگفت انگیز است. ویرایشگر چهره ما فقط چند لحظه کوتاه طول می کشد تا ماژیک چهره خود را انجام دهد.

"اگر می خواهید به دوستان و خانواده خود تعدادی GIFهای نفرین شده را نشان دهید، این را امتحان کنید. اگر آنها از شما جدا شوند ما مسئولیتی نداریم." – Mashable

آن را خودتان امتحان کنید
واقعیت می تواند هر چیزی باشد که شما می خواهید. صورت خود را روی ابرقهرمان، ستاره تلویزیونی، سلبریتی، هنرمند، تصاویر یا GIF مورد علاقه خود بچسبانید و آن را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید تا با دوستان خود به هم ریخته باشید. آنها چشمان خود را باور نمی کنند، اما زمانی که عکس ها به این اندازه واقعی به نظر می رسند، مجبور خواهند شد! جنسیت خود را تغییر دهید، شکل‌گیری چهره را امتحان کنید، عکس‌ها را برش دهید، حیوان خانگی یا افراد مشهور مورد علاقه خود را درج کنید و با پیشرفته‌ترین تغییر چهره ما جادوی پیشرفته انجام دهید. شما می توانید بخشی از یک کارتون باشید، در یک جکوزی با برف در پس زمینه دراز بکشید و خیلی چیزهای دیگر. هنگامی که وقت آزاد دارید، خلقت خود را با جهان به اشتراک بگذارید و با ویدیوها و میم ها ذهن همه را به خود مشغول کنید. تا به حال برنامه های ویرایشی مانند این را ندیده اید!

کارهایی که می‌توانید با Reface انجام دهید در اینجا آمده است:
– با استفاده از فناوری شگفت انگیز ما، چهره خود را با افراد مشهور یا شخصیت های فیلم عوض کنید.
– با تعویض صورت زنده و تعویض جنسیت بازی کنید.
– کلیپ های بسیار جذاب یا میم های خنده دار خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
– با ویدیوها و GIF های جدید که هر روز پست می شوند، لذت ببرید.
– از انیماتور عکس برای زنده کردن تصاویر استفاده کنید، آنها را وادار به صحبت و آواز خواندن کنید و آنها را با جهان به اشتراک بگذارید.
– چند دکمه را فشار دهید، یک فیلتر اعمال کنید، و voila، شما ظاهر خود را به طور کامل تغییر داده اید.

5 برنامه برتر در بیش از 100 کشور
Reface به عنوان اولین برنامه تعویض چهره در بیش از 100 کشور مشهور است.

در صورت وجود هرگونه سوال، مشکل یا درخواست همکاری، با ما در hi@Reface.app تماس بگیرید

شرایط و ضوابط: https://Reface.app/terms/
سیاست حفظ حریم خصوصی: https://Reface.app/privacy-policy/


Rate this post